O wellness centru

Navštivte Wellness centrum Bruntál s celoročním provozem.

Všechny bazény se slanou vodou!!! 

www.wellnessbruntal.cz

Wellness centrum Bruntál není zcela klasický plavecký areál. V bazénech narazíte na zajímavost v podobě slané vody. Slaná voda je v bazénech  použita především díky jejich antiseptickým účinkům. Bazénová voda nezpůsobuje pálení očí a plavec má příjemný a lehký pocit.

Areál je výborným místem pro zábavu a relaxaci u všech věkových skupin. Návštěvníci všech generací mají v tomto moderním zařízení možnost výběru mezi relaxačním pobytem či sportovními aktivitami.

Provozovatel: TS Bruntál, s.r.o. 

 

Můžete se těšit na 25 m dlouhý plavecký bazén s šesti dráhami, relaxační bazén s řadou masážních prvků, vířivky, výukový bazén a divokou řeku.

 Odvážní návštěvníci se mohou spustit na stometrovém krytém tobogánu. Aromatická parní sauna je nepostradatelnou součástí centra. K občerstvení návštěvníků uvnitř bazénové haly slouží tzv. mokrý bar, který je přístupný v plavkách.

 

Ostatní návštěvníci se mohou občerstvit v restauraci v přízemí, kde jde mimo jiné i fitness centrum, masáže, kosmetika a obchod se sportovním zbožím.

Otevřeno denně od 7 - 21h, v pondělí otevřeno od 10.00 hod. Parkování v areálu Wellness centra zdarma.

Teplota vody v rekreačním bazénu je 30°C, plavecký a výukový bazén 28°C, vířivky 33°C

 

 Přijďte se i Vy podívat, vykoupat, odpočinout si, pobavit se…

Těšíme se na Vás...

Video z wellness zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace