O sportovní hale

Sportovní hala je samostatně stojící budova  na ulici Zeyerova 14. Majitelem je Město Bruntál, provozovatelem TS Bruntál. s.r.o. Při budově je parkovací plocha. Přístupu do budovy je samostatným vchodem.

Sportovní hala je vhodná pro provozování sportovních aktivit pro širokou veřejnost: sálový fotbal, florbal, nohejbal, volejbal, tenis, basketbal. Prostory jsou vhodné pro pořádání sportovních i kulturních akcí.

V budově je velká sportovní plocha o rozměrech 18 x 36 x 7,3 m. Povrch hrací plochy je polyuretanový. Svými parametry splňuje nejnáročnější kritéria kladená na sportovní podlahy. Povrch je optímálně protiskluzový a zároveň vyniká svou pružností. Podlaha je naprosto ekologická.

V hale se  nachází 5 šaten se sprchami, hlediště pro 400 diváků a potřebné zazemí pro chod haly. Pro pořádání akcí je k dispozici časomíra a ozvučení. 

Při pořádání sportovních či kulturních akcí je možné si pronajmout bufet. V bufetu je k dispozici mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice a vařič.

V hale je možné si pronajmout zasedací místnost o velikosti 6 x 9 m pr pořádání jednání či školení.

  

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace