Společná sauna v parku - ANKETA (17.10.2016)

Vážení saunáři,

s ohledem na zkvalitnění našich služeb jsme se rozhodli upřesnit úterní společnou saunu v parku jako saunu pouze pro páry, pár s dítětem do 10 let nebo dospělého s dítětem do 10 let.

Vzhledem k okamžité negativní reakci některých současných návštěvníků společné sauny, bychom rádi zjistili Váš názor na vnímání pojmu společná sauna.
Rozhodli jsme se uspořádat anketu, zda byste raději navštěvovali společnou saunu, která by byla pouze pro páry, pár s dítětem do 10 let nebo dospělého s dítětem do 10 let věku nebo byste raději navštěvovali společnou saunu, do které může vstoupit kdokoliv samostatně bez páru.
Stanovením pravidel pro využívání společné sauny sledujeme zvýšení návštěvnosti zejména o návštěvníky z řad celých rodin a párů. 

Prosíme o vyjádření Vašeho názoru prostřednictvím následujícího online dotazníku. 
V rámci ankety budou hodnoceny pouze vyplněné dotazníky včetně kontaktu.

Děkujeme za Váš čas věnovaný vyplnění dotazníku, který slouží pro zkvalitnění našich služeb.
Anketa bude probíhat do konce října 2016. Poté budou výsledky zvěřejněny na webu www.tsbruntal.cz a www.sportbruntal.cz.

Vyplněním anketního lístku dávám souhlas se zařazením do databáze TS Bruntál, s.r.o. k marketingovým účelům, včetně nabízení zboží a služeb na dobu neurčitou až do písemného odvolání. Tento souhlas uděluji ve smyslu § 5 odst. 2 Zák. č. 101/2000 Sb.

 

Zpět
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace